Provozní doba, kontakty, informace pro strávníky

Provozní informace

vedoucí školní jídelny: Lenka Andělová

provozní doba kanceláře ŠJ: 7:30 – 15:30

email: jidelna@zsjince.cz

tel. 778 709 745

Informace pro strávníky

INFORMACE OHLEDNĚ PŘIHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ A OBJEDNÁVÁNÍ JÍDEL PŘES PORTÁL „STRAVA.CZ“

Vážení a milí rodiče,

pro přihlášení obědů ve školní jídelně je nutné vyplnit přihlášku, kterou najdete po kliknutí na následující text: „Přihláška ke stravování ve ŠJ ZŠ Jince

Žáci první třídy, kteří budou mít přihlášené obědy, dostanou 1. září čip, se kterým si budou chodit odebírat obědy ve ŠJ a přihlašovací údaje na portál „Strava.cz“.

PLATBA STRAVNÉHO

Způsob úhrady BEZHOTOVOSTNĚ. Je nutné zřídit povolení k inkasu na účet školní jídelny č.ú. 100227261/0800

Inkasní platby se strhávají vždy v rozmezí 15. – 19. dne v měsíci.

UPOZORŇUJEME, že opakované neuhrazení platby může vést k vyloučení ze stravování.

Minimální limit k inkasu na stravné činí 1 200 Kč.

OBJEDNÁNÍ STRAVNÉHO

Pro objednání jídla máte hned několik možností:

  1. OBJEDNÁNÍ JÍDLA PŘÍMO VE ŠKOLE

Každý žák/žákyně má možnost si při odchodu ze ŠJ objednat jídlo na další den. Stačí pouze přiložit svůj čip k elektronickému zařízení a následně zvolit číslo jídla, které si chcete objednat. Pro potvrzení volby je potřeba ještě jednou přiložit čip a tím je hotovo.

  1. OBJEDNÁNÍ JÍDLA PŘES PORTÁL „STRAVA.CZ“

Další možností, jak si jídlo objednat je využití stránky „Strava.cz“. Po zadání přihlašovacích údajů si můžete v sekci „Objednávky“ zvolit jídla klidně i na několik dní dopředu.

Jednoduchý návod „krok za krokem“ najdete po kliknutí na následující text: „STRAVA.CZ – Návod, jak si objednat

Pokud jste zapomněli heslo ke svému účtu a nemůžete se přihlásit, zkuste postupovat podle následující návodu: „STRAVA.CZ – Co dělat, když zapomenu heslo

3. OBJEDNÁNÍ JÍDLA PŘES PORTÁL „STRAVA.CZ“ VE ŠKOLNÍM KLUBU

Pokud nemáte možnost objednat si jídlo z pohodlí domova pomocí portálu „Strava.cz“, mají žáci možnost využít prostředí školního klubu, který je otevřený každý všední den do 15:00. Ve školním klubu mohou žáci v případě potřeby využít počítač s připojením k internetu a jídlo si objednat.

OBJEDNÁVEJTE PROSÍM S DOSTATEČNÝM PŘEDSTIHEM (alespoň 14 dní dopředu), ať zbytečně nedochází k situacím, kdy si jde strávník vyzvednout oběd, který nemá objednaný.

PŘI VYZVEDÁVÁNÍ OBĚDA JE NUTNÝ ČIP BEZ KTERÉHO BOHUŽEL NENÍ MOŽNÉ JÍDLO VYDAT. Dbejte prosím na to, aby všichni strávníci měli čip u sebe.

Děkujeme Vám za spolupráci.

ZRUŠENÍ OBĚDŮ/STRAVY V PŘÍPADĚ NEMOCI

Zrušení obědů je možné v případě potřeby nejpozději do 7:00 aktuálního dne, ale nejlépe den předem přes portál „Strava.cz“ V první den nemoci je možné odnést neodhlášený oběd v jídlonosiči domů v rozmezí od 11:00 do 11:30. V dalších dnech je NUTNÉ oběd odhlásit, jinak nárok propadá.

Pokud byste měli nějaké dotazy, uvádíme zde několik kontaktů:

Email: jidelna@zsjince.cz

Telefon: 778 709 745