Vítejte na našich stránkách

Základní škola a Mateřská škola Jince

Schůzka s rodiči budoucích žáků 1. tříd

V úterý 25. června od 16.00h se koná v učebně 4. třídy schůzka s rodiči budoucích žáků prvních tříd. Rodiče budou informováni o organizaci výuky, chodu školní družiny, stravování a zájmových kroužcích. Na setkání se těší učitelky budoucích prvních tříd.

Dočasná změna platby stravného a vyzvedávání obědů ve školní jídelně ZŠ

Vážení rodiče, vážení strávníci, z důvodu rekonstrukce školy – vestavby půdních učeben – bude dočasná změna platby a vyzvedávání obědů od 28. 5. 2019 do odvolání.   Platba v hotovosti – poslední 2 dny v měsíci na následující měsíc. Rodiče a cizí strávníci v době od 6:30 do 11:00 hod. vstup hlavním vchodem do školy (přes vnitřní […]

Jinecké slavnosti 2019 – program ZŠ a MŠ Jince

Jak jistě všichni víte,  k příležitosti 100 let od založení měšťanské školy v Jincích, se naše škola 15. června účastní Jineckých slavností. A není to poprvé. Učitelé a žáci si na slavnosti v minulosti společně připravovali tvořivé dílničky pro děti a výstavu žákovských výrobků. Pro letošní rok jsme se rozhodli spolupráci pedagogů a dětí prohloubit, […]

Školní turnaj ve stolním tenise

Ke konci května jsme v rámci celoroční soutěže uspořádali turnaj ve stolním tenise. Turnaje se zúčastnilo 15 žáků z 5. a 6. tříd (III. kategorie) a 24 žáků ze 7. – 9. ročníku (IV. kategorie). Oprášili jsme ping pongové stoly, pan školník provedl nutné opravy, rozlosovali jsme do skupin a mohlo se začít. Scházeli jsme se převážně […]

5. ročník Jineckého krosu

V sobotu 8. června již popáté přivítaly Jince běžce z nejrůznějších koutů Příbramska, Hořovicka, Berounska či Prahy. Naše základní škola se stala spolupořadatelem potřetí v řadě. Do přípravy běhu se zapojily jak žákyně a žáci 8. a 9. třídy, tak i nadšenci z řad učitelů a rodičů. Děti pomáhaly připravit závodní trasu a odměny pro vítěze, v den konání závodu […]

Krajské kolo zdravotnické soutěže

Krajské kolo zdravotnické soutěže: V pátek 31.5.ráno se sešla před školou soutěžní hlídka ve složení: René Kenardžiev, Andrea Kubíková, Radka Lemberková, Richard Policar, Michaela Petrová a Simona Vejrová.  A proč? Odjeli jsme na krajské kolo soutěže Mladých zdravotníků do Mladé Boleslavi. Dopravu zajistil OÚ Jince. Soutěžilo se v ošetřování zranění způsobených při autonehodě, opilství, popáleniny u ohně, […]

Pohádkový les (Projekt Šablony 2)

30.5.2019 ve ŠD proběhl projektový den „Pohádkový les“ na téma „Kniha přítel člověka“. Tento tematický celek obsahoval různé pohádky a širokou nabídku činností, které byly naplánované v knihovně i v Ohrazenickém lese. Děti byly seznámeny s projektem, dostaly instrukce a putovní kartu, do které dostávaly razítka za splnění úkolů od pohádkových bytostí. V knihovně nás přivítala paní knihovnice Zuzana […]

Školní výlet tříd 1. A a 1. B

Školní výlet tříd 1. A a 1. B V polovině května se prvňáci vydali na třídenní výlet do rekreačního střediska u řeky Berounky ve Šlovicích. I přes nepříznivé počasí si výlet moc užili. Prozkoumali přilehlé okolí, užili si her na místním hřišti, vyzdobili příjezdovou cestu svými kresbami a vydali se na pěší túru kolem Berounky do […]

Úspěchy žáků ZŠ Jince v BIOLOGICKÉ A ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDĚ

Úspěchy žáků ZŠ Jince v BIOLOGICKÉ A ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDĚ Žáci naší školy se dlouhodobě každým rokem účastní obou těchto olympiád. Nejprve absolvují školní kolo a podle dosažených úspěchů vybraní žáci postupují do okresního kola, které se koná na Příbrami. Biologická olympiáda se skládá z pěti částí: teoretická část – vědomostní test praktické poznávání rostlin praktické poznávání živočichů […]

Atletický den

Atletický den, pro žáky ZŠ Jince. Atletické disciplíny budou zařazeny dle aktuálních možností a přírodních podmínek. Bližší informace budou doplněny.   Organizuje: Mgr. Ivana Chocholová

Zobrazit více »

Celoškolní soutěž

Žáci 8. třídy připravují celoškolní soutěž, která bude během středy 26.6.2019 probíhat v prostorách tělocvičny ZŠ.

Zobrazit více »

Sportovní turnaj pro žáky II. stupně

Ve čtvrtek 27.6. 2019 proběhnou v tělocvičně ZŠ dva turnaje ve sportovních hrách (fotbal, přehazovaná).    

Zobrazit více »
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání