Vítejte na našich stránkách

Základní škola a Mateřská škola Jince

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY ZE STRANY ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ

Vyhlášení voleb do školské rady ze strany zákonných zástupců žáků Ředitel školy vyhlašuje řádné volby členů školské rady ze strany zákonných zástupců žáků. Termín konání: 9. 12. 2019 od 14:00 do 17:00 Místo: hlavní budova ZŠ Jince, prostory žákovského vchodu (šatny)   Školská radu je orgán školy umožňující zákonným zástupcům nezletilých žáků, zletilým žákům a […]

Poznávací zájezd do Londýna

V termínu 25.5. – 29.5. 2020 se koná zájezd žáků 2. stupně naší školy do Londýna. Jedná se o oblíbený program „Londýn – královské město na Temži“. Děti budou ubytovány v rodinách a budou mít možnost procvičit si angličtinu s rodilými mluvčími. Všechny potřebné informace dostanou rodiče e-mailem. S jakýmkoli dotazem je možné se obrátit […]

ŠKOLNÍ JÍDELNA – NÁPADY A PŘIPOMÍNKY K JÍDELNÍMU LÍSTKU

Vážení rodiče! Školní jídelna při ZŠ a MŠ Jince se na vás obrací se žádostí o nápady a připomínky týkající se jídelníčku určeného vašim dětem. Sami nejlépe víte, jaké pokrmy dětem nejvíce chutnají a zároveň splňují požadavky zdravé výživy. Za vaše podněty, případně recepty, které pomohou zpestřit nabídku jídel a zvýšit kvalitu stravování,  předem děkujeme. […]

Návštěva SŠSaŘ Stochov

Že řemeslo má zlaté dno, se mohli přesvědčit žáci osmého a devátého ročníku jinecké základní školy, kteří v úterý 26. listopadu navštívili Střední školu služeb a řemesel ve Stochově v rámci naplňování vzdělávací oblasti Člověk a svět práce. Moderně vybavenou školou naše žáky provedli samotní žáci prvních ročníků. Ti jsou ve škole pouhé tři měsíce a vedli […]

Vánoční výtvarné odpoledne ve školní družině

V sobotu, 23.11.2019 se ve školní družině uskutečnilo vánoční výtvarné odpoledne, na které byly srdečně zvány nejenom děti, ale také jejich rodiče. Tentokrát jsme dětem nepomáhaly my, paní vychovatelky, ale pracovali s nimi jejich maminky a tatínkové. Během tvořivého odpoledne nám pěknou atmosféru dokreslovaly koledy, děti i rodiče si pochutnali mezi malováním na sladkém občerstvení […]

Regionální přebor škol v šachu

Vítězství v regionu Velkého úspěchu dosáhli žáci ZŠ a MŠ Jince v letošním regionálním přeboru škol pro okresy Příbram, Beroun a Prahu-západ. Po několika letech vybojovali 1. místo v I. kategorii pro žáky z 1. – 5. třídy ZŠ, což je za současných podmínek velkým překvapením. Na 1. šachovnici si vedl suverénně Antonín Mezera. Získal […]

Jedeme na hokejovou extraligu!

Škola získala 45 vstupenek na extraligové utkání v ledním hokeji mezi týmy HC Sparta Praha a HC Škoda Plzeň. Utkání se uskuteční v pražské O2 aréně ve středu 18.12. od 18:30. Autobus vyjede od školy v 15:45 návrat je plánován ve večerních hodinách kolem 23h. Vstupenky na utkání budou ZDARMA!   SPARTA – PLZEŇ SPOT

BURZA BRUSLÍ

V týdnu od 25. do 29. listopadu se ve škole uskuteční burza bruslí, případně i přileb. Výběr bruslí k prodeji: – v pondělí a v úterý (25. – 26. 11.), nejlépe v 7.30 – 8.00 – do kabinetu I. stupně – p. uč. Půlkrábková, p. uč. Nováčková – s cedulkou, na které bude jméno, velikost, cena Prodej bruslí: – od středy […]

Do naší školy zavítalo The Bear Educational Theatre

V pondělí 18. 11. 2019 proběhla ve školní tělocvičně dvě představení The Bear Educational Theatre. Jedná se o divadlo, kde herci, většinou rodilí mluvčí, hrají divadelní představení v angličtině, které je vždy zaměřeno na nějaký jazykový jev. Děti nejsou jen pasivními diváky a jsou vtaženy do představení. Herci si s nimi povídají, děti jim odpovídají anglicky. Pro malé […]

Vánoční koncert pěveckého sboru ZŠ Jince

Pěvecký sbor ZŠ Jince pod vedením PaedDr. Jitky Šmejkalové zazpívá nejrůznější písně a navodí tu pravou atmosféru na blížící se vánoční svátky.

Zobrazit více »
ZŠ Jince,

Jedeme na hokejovou extraligu!

Škola získala 45 vstupenek na extraligové utkání v ledním hokeji mezi týmy HC Sparta Praha a HC Škoda Plzeň. Utkání se uskuteční v pražské O2 aréně ve středu 18.12. od 18:30. Autobus vyjede od školy v 15:45 návrat je plánován ve večerních hodinách kolem 23h. Vstupenky na utkání budou ZDARMA!

Zobrazit více »

Vánoční florbalový turnaj

V pátek 20. prosince 2019 se v hale ZŠ Jince uskuteční Vánoční florbalový turnaj, do kterého budou zapojeni žáci 2. stupně naší školy.

Zobrazit více »
hala, ZŠ Jince,
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání