Načítám Akce

• akce již proběhla.

Vánoční jarmark ve škole

10.Prosinec @ 13:00 - 16:30

Stalo se již tradicí, že v adventní době přivítají naši žáci své rodiče, prarodiče i další naše příznivce na vánočním jarmarku v budově školy. Tak tomu bude i v letošním roce. Jarmark se uskuteční 10. 12. 2018 od 13.00 hodin.

Už nyní jsme v pilných přípravách. Vymýšlíme, připravujeme, ladíme podrobnosti. Hlavní centrum stánků bude opět v prostorách školní  jídelny. Najdete však také otevřené třídní čajovny, výstavky i stánky v některých třídách. Menší děti si i letos připravují divadelní představení. Aby nám to ve škole krásně vonělo čerstvým pečivem, budeme péci v žákovské kuchyňce a můžete nás navštívit v suterénu školy. K čerstvému pečivu Vám nabídneme třeba šípkový čaj domácí výroby.

Doufáme, že ve škole prožijete pěkné předvánoční odpoledne. Přejeme krásný advent i  vánoční svátky.

Mgr. Olga Pospíšilová

Datum: