INFORMACE PRO RODIČE ŽÁKŮ NASTUPUJÍCÍCH VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022 DO 1. TŘÍDY

Vážení rodiče,

první schůzky s třídními učitelkami budoucích prvňáčků se uskuteční v těchto termínech:

pro 1.A třídu v PO 21. 6. 2021 od 16:30 ve školní jídelně budovy ZŠ.

pro 1.B třídu  v ÚT 22. 6 2021 od 16:30 ve školní jídelně budovy ZŠ

Po společném seznámení  Vám budou předány důležité informace ohledně nástupu  do základní školy a organizace prvních zářijových dnů. Obdržíte seznam potřebných pomůcek do školy a přihlášku do školní jídelny.

Po ukončení schůzky bude následovat zápis do školní družiny u vedoucí vychovatelky p. A. Dujčákové v místnosti ŠD.

Seznam dětí pro obě třídy (1. A, 1. B) budou mít k dispozici paní učitelky v MŠ v Jincích a v  MŠ v Čenkově.

Těšíme se na společné setkání

Vaše budoucí třídní paní učitelky