Kroužky školního klubu 2020/2021 – budou se konat?

 Rubrika Z naší školy

Vážení rodiče, milí žáci,

kroužky školního klubu se v nejbližších týdnech vzhledem k epidemické situaci otevírat nebudou. Kroužky záměrně nejsou zveřejněny a aktualizovány na webových stránkách, probíhá pouze interní a předběžná nabídka ve škole (pro případ otevření kroužků od data, které škola sama stanoví). V této souvislosti je vhodné uvést, že kroužky pořádané školou jsou zájmovou a vedlejší činností školy, pro školu nepovinnou (od začátku školního roku 2020/2021 dokonce nedoporučenou MŠMT). Prioritou školy, je výchova a vzdělávání momentálně spojená především s ochranou zdraví žáků a pracovníků školy. Našim hlavním cílem je udržet školu co nejdéle a bez omezení otevřenou.

 

Mgr. Petr Brychta, Ph.D.

 

 

 

Poslední články
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání