Odevzdání učebnic, vyzvednutí věcí ze skříněk, předání vysvědčení

 Rubrika Důležité informace, Z naší školy

Vážení rodiče,

odevzdání učebnic a vyzvedání věcí z šatních skříněk je v kompetenci třídního učitele, který se bude řídit interním harmonogramem výběru učebnic. Třídní učitel Vás,, případně žáky, bude předem informovat o termínu.

Vysvědčení se bude vydávat v průběhu dopoledne v úterý dne 30. června. O času předávání vysvědčení bude svoji třídu informovat třídní učitel. Pokud se žák nedostaví k předávání vysvědčení, domluví se rodič či žák osobně s třídním učitelem na způsobu a času předání vysvědčení.

Děkujeme za pochopení.

 

S pozdravem

Mgr. Petr Brychta, Ph.D.

Poslední články
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání