UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY JINCE

Rubrika Důležité informace, Z naší školy

Vážení rodiče,

z důvodu nařízení vlády České republiky ohledně šíření koronaviru se s okamžitou platností od středy 11. 3. 2020 uzavírá Základní škola Jince včetně školní jídelny základní školy (obědy budou zpětně odhlášeny dle délky přerušení provozu), školní družiny a školního klubu na dobu NEURČITOU. Informace o změnách provozu školy budou v následujících dnech zveřejněny na webových stránkách školy.

Učitelé zadali žákům práce a úkoly. Další úkoly budou rozesílat na emaily rodičů, případně žáků. V případě dotazů využívejte telefonické kontakty a emaily na učitele uvedené na webových stránkách.

Mateřská škola se svojí jídelnou budou prozatím v provozu bez omezení. Pokud přijde nařízení vlády týkající se mateřských škol, uzavřeme také jineckou mateřskou školu.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem