Okresní soutěž ve florbale

 Rubrika Z naší školy

Dne 13. listopadu se naši starší žáci zúčastnili okresní soutěže ve florbale. V Příbrami se sešlo 11 družstev, které byly rozděleny do 2 skupin. V naší skupině bylo 6 účastníků, kdy do dalšího kola postupoval pouze vítěz. Naše družstvo skončilo na 4. místě ve skupině s bilancí 2 výher a 3 porážek. V prvním zápase jsme vyhráli 4:1 nad ZŠ Příbram VII, ve druhém utkání nestačili na ZŠ Březové Hory a prohráli 1:6. Ve třetím utkání jsme se vrátili do hry o možný postup vítězstvím 2:0 nad ZŠ Bohutín a ve čtvrtém utkání nastoupili proti pozdějšímu suverénnímu vítězi naší skupiny ZŠ Jiráskovy sady. Ve vyrovnaném utkání jsme předvedli náš nejlepší výkon, vytvořili si spoustu příležitostí, ale úspěšnost střelby rozhodla ve prospěch soupeře v poměru 2:4. Poslední zápas se ZŠ Březnice jsme herně nezvládli a prohráli 0:5.

Nutno podotknout, že se na turnaji vzhledem k malým tělocvičnám hrál pouze modifikovaný trojkový florbal, což technickou hru příliš nepodporuje. Naopak bylo vidět mnoho nedovolených zákroků a bohužel také zranění hráčů. Za reprezentaci školy patří všem členům našeho týmu velké poděkování.

Florbalová reprezentace ZŠ Jince: František Vejr (C), David Fenik (G), Daniel Vinš (G), Matěj Hubrt, Dominik Forro, Ondřej Černý, David Špina, Radek Andrš, Samuel Borovka, Miroslav Plecitý.

 

Vedoucí týmu

Mgr. Petr Brychta, Ph.D.

Poslední články
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání