Zvýšení poplatku za školní družinu

Rubrika Důležité informace

Vážení rodiče, zákonní zástupci žáků,

ve školním roce 2019/2020 dochází po 6ti letech k navýšení poplatku za školní družinu na 150 Kč za měsíc (1500 Kč za školní rok). Důvodem je periodické zvyšování cen produktů na trhu. Finanční prostředky budou využity na nákup hraček, materiálu pro výtvarnou a pracovní činnost, zajištění pitného režimu a další zlepšení podmínek vzdělávání ve školní družině.

Platbu je možno uhradit buď jednorázově na celý rok tj. 1500 Kč, nebo ve dvou splátkách za září-leden 750 Kč (úhrada do 30.9.2019) a za únor-červen 750 Kč (úhrada do 31.1.2020). Pokud žák navštěvuje pouze ranní družinu, bude měsíční poplatek 75 Kč (750 Kč za školní rok). Platba v hotovosti u vychovatelek školní družiny, každý plátce při uhrazení hotovosti obdrží doklad o zaplacení.

Mgr. Petr Brychta, Ph.D.

ředitel ŽŠ a MŠ Jince