Mc Donalds cup (1.-3. třída)

 Rubrika Z naší školy

V úterý 16. 4. se sestava chlapců 1. – 3. ročníků vypravila do Příbrami na tradiční a tolik žádaný Mc Donald’s cup, kde se utkala s šesti týmy příbramského okrsku. Zápasy nejenže byly dramatické a  chvíli stály i špetku nervů, ale k vidění byly i famózní výkony některých hráčů. I když jsme se postavili proti ryze fotbalovým školám a porážka byla předvídatelná, kluci bojovali o každý balón. To nakonec přineslo nečekaný úspěch. Chlapci ve složení David Píchal, Ondra Vlach, Honza Patera, Vašek Kreuz (všichni 3. A), Kuba Majer, David Zárybnický (oba 3. B), Štěpán Strnadel, Tomáš Vinš (oba 2. tř.) a Matyáš Škroud (1. A) pod vedením hlavního kouče Martina Píchala a jeho asistentky I. Chocholové obsadili třetí a zároveň postupové místo.

Poslední články

Zanech komentář

Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání